Nábytkové kovanie
  • Váš košík je prázdny

VÝROBA NÁBYTKU

Výroba nábytku v histórii spoločnosti.

Pri zakladaní spoločnosti som za jednu z dôležitých smerov pre spoločnosť považoval výrobu nábytku.Výrobe nábytku sa venujem už 18 rokov a za túto dobu som získal veľa skúseností s tejto oblasti. Považujem  za dôležité moje skúsenosti pretavovať do praxe a preto pri tvorbe a výrobe využívam svoje skúsenosti v prospech zákazníka , pretože zákazník si to zaslúži. Mojou filozofiou je presvedčenie , že nábytok na mieru má byť estetický ,kvalitný a funkčný , preto zo zákazníkmi venujem veľa času samotnému návrhu nielen z hľadiska estetiky , ale aj funkčnosti . Pre rôzne tipy nábytku sa kladú rôzne  požiadavky a tie sa musia v maximálnej miere pretaviť do výrobku.
Ak si vyberiete pre výrobu svojho nábytku moju spoločnosť uvidíte, že budete spokojný a že moje skúsenosti a Váš nápad budú na konci dňa korunované úspechom a Vašou spokojnosťou.

S úctou    SOKOLOVSKÝ JOZEF
 konateľ spoločnosti.

Digitálny grafický návrh kuchyne.

        Pripravíme Vám grafický návrh kuchyne, alebo skrine . Prípravou
návrhu môžete ešte pred samotnou výrobou vidieť Váš nábytok tak ako ste si ho predstavovali . Môžete byť priamo tvorcami nábytku pretože sami môžete ovplivniť jeho vzhľad a korigovať predstavu s budúcou realitou.             Nemusíte sa báť neznámeho , návrh Vám zodpovie mnoho otázok o vzhľade Vášho nábytku.
       Dôležité je , že zmena v návrhu nič nestojí na rozdiel od zmeny v reálnom nábytku. 
       Rôzne kolízie a jestvujúcimi domácimi rozvodmi a stenami , ale aj samotný vzhľad v danom priestore Vám bude hneď po dizajnovom návrhu jasný a nebude prekvapením. 
       Nestane sa Vám že budete mať inú predstavu a iný nábytok , proporcie na papiera hlavne ak nie sú v mierke bývajú väčšinou klamlivé.
Digitálny návrh Vám ukáže realitu.

Výroba nábytku - čo ponúkame.

   Naša spoločnosť ponúka pri výrobe nábytku všetky služby potrebné a nutné pre návrh nábytku, prípravu podkladov, realizáciu výroby, dopravu a montáž nábytku priamo u zákazníka.

     Návrh nábytku :  Po počiatočnej dohode zo zákazníkom spoločne dohodneme základné črty a prvý základný návrh nábytku. Pri návrhu sa snažíme zo zákazníkom nájsť také technické riešenie, ktoré bude zohľadňovať jeho vizuálnu predstavu o budúcom nábytku a o funkčností a výbave funkčných- vnútorných častiach nábytku. Prevedieme zameranie a drobné korekcie s ohľadom na možné kolízne body v priestore umiestnenia nábytku napr. rúry, el. zásuvky vodovodná batéria a pod. Súčasťou návrhu je aj dohoda o budúcom harmonograme projektu. Keďže pre návrh nábytku je potrebná spolupráca zákazníka , stáva sa zákazník súčašťou projektu a konzultácia v priebehu celého návrhu a aj výroby je pre nás dôležitou súčasťou a samozrejmosťou.
   
     Príprava podkladov : Pri jednoduchých výrobkoch vyhotovíme jednoduchý grafický návrh , pri zložitejšej nábytkovej zostave vyhotovujeme situačný grafický návrh zostavy nábytku v priestore. Zabezpečíme prípravu podkladov pre výrobu. Preveríme dostupnosť materiálov poprípade zistíme adekvátnu náhradu a neodkladne odkonzultujeme akúkoľvek vynútenú zmenu . Nestane sa Vám teda, že dostanete iný nábytok, aký ste si objednali. Prípravou podkladov sa vlastne vypracuje konečná podoba projektu výroby nábytku. Po tejto fáze nastupi fáza výroby , kde ale nieje potrebná priama spolupráca zo zákazníkom .

    Výroba nábytku : Samotná výroba nábytku je v našej réžii a netýka sa priamo zákazníka. Samozrejme má zákazník práva vedieť v akom stave je jeho objednávka a na tieto otázky samozrejme odpovieme. Výrobu nábytkových dielcov zverujeme profesionálnym výrobným firmám s CNC technológiou výroby , aby sme zabezpečili čo najkvalitnejšie vyrobený nábytok. Pri výrobe nábytku používame hlavne DTD laminované dosky od výrobcu KRONOSPAN nakoľko sme presvedčený, že treba podporiť domácu výrobu a prácu v regióne Slovenska. Kronospan má výrobný závod vo Zvolene / bývalá BUČINA/ . Nemenej dôležitý faktor je aj dobrá kvalita materiálov od tohoto výrobcu a samotný výrobca dosiek má veľmi veľkú škálu povrchov a odtieňov farieb a drevodekorov. Nie je pre nás však problém vyrobiť nábytok z dosiek iných výrobcov ako je EGGER , FUNDERMAX a pod. Základným faktorom vždy ostáva predstava zákazníka a tej sa vždy podriaďujeme.
      Taktiež pre mechanické časti nábytku používame pri výrobe to najkvalitnejšie od výrobcov kovaní BLUM, SALU, GTV ale samozrejme aj tu je možné vyhovieť požiadavke zákazníka. Výroba kvalitného nábytku je pre nás priorita .

     Doprava a montáž na mieste : Dopravu nábytku zabezpečujeme sami. Vynášku tovaru ,ak je to dohodnuté v objednávke realizujeme sami .
V prípade , že sa jedná o komplikovanejšie prvky a komplikovanejšiu zostavu nábytku je možná aj individuálna dohoda.
     Montáž nábytku na mieste samom dohodneme zo zákazníkom tak, aby prebehla bezproblémovo s ohľadom na jeho čas a možnosti. Montáž nábytku zahŕňa všetky práce dohodnuté v objednávke. Pri montáži osadíme nábytok , doladíme ho , aby bola zabezpečená 100% funkčnosť . Montážou naša práca na objednávke však nekončí.

      Záruka a servis : Po dokončení montáže poskytujeme záručný servis v zmysle zákona, ale navyše aj pozáručný servis našich výrobkov. Po montáži býva často potrebná aj servisná návšteva za účelom doladenia kovaní nábytku a prvá servisná návšteva za účelom doladenia je u nás bezplatná. Zákazník má u nás všetko čo potrebuje aby mohol bezproblémovo užívať svoj nábytok.
   
       Veríme , že zo spoluprácou s nami budete spokojný a výsledok našej spoločnej snahy bude Vaša spokojnosť.

Montáž nábytku od iných výrobcov.

nábytok dodaný v demonte

Nábytok ,ktorý si zakúpite u iných výrobcov v demontovanom stave Vám zmontujeme k Vašej spokojnosti.

zmontovaná komoda

Po montáži je nábytok ihneď pripravený na použitie.

zmontované skrine

Zmontujeme Vám skrine , kuchyne, komody postele a aj iný nábytok .

CENOVÁ   PONUKA

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku na obchod@nakos.sk .

Kontakt pre výrobu nábytku :

obchod@nakos.sk

Výroba nábytku - vstavaná skriňa

        Zaoberám sa výrobou nábytku už niekoľko rokov a medzi nábytok najčastejšie sa vyskytujúci v našich domácnostiach nepochybne patrí vstavaná skriňa. Je to nábytok , ktorý si svojou praktickosťou a moderným dizajnom získal pevné miesto v našich domácnostiach. Aj keď je súčasťou domácnosti veľké množstvo iného nábytku , vstavaná skriňa je nábytok s veľkými možnosťami. Variabilita nábytkových kovaní v kombinácii s vhodným materiálom korpusu sú možnosti veľmi veľké.
 
      Dnes sú na trhu nielen rozmanité druhy nábytkových kovaní pre vstavané skrine od rôznych výrobcov a čo je oproti minulosti bonusom a plusom je možnosť vybrať si nielen s tvarových dizajnov , ale aj s farebných kombinácií . Niektorý výrobcovia kovaní dokonca vedia uspokojiť požiadavku zákazníka na povrchovú úpravu v akejkoľvek bežne dostupnej variante. Povrchová úprava povrchov býva vo väčšine vypaľovanou práškovou farbou , ktorá je veľmi mechanicky odolná a farebne stála.
      
       Neoddeliteľnou súčasťou skrine sú nábytkové madlá. Madlá , alebo úchyty pre vstavané skrine sa dajú vybrať z tvarov doslova od výmyslu sveta. Rovné , hranaté , s oblúkom alebo zárezom , všetko je možné. Madlo vhodne doplnené predeľovacími prvkami , priečkami , dokáže osviežiť inak strohé a decentné dvere vstavanej skrine. Ak chcete mať dvere s viacerých druhom materiálu , myslím tým z viacerých dekorov , pomocou vhodného madla a predeľovacieho profilu dodáte dverám skrine dizajnovo zaujmávejší vzhľad. Pri výbere madla sa inšpitujte svojimi potrebami a praktickosťou . Priestor na cenu a kvalitu je vždy v súvise a je závislý a priamo úmerný rovnici kvalita rovná sa cena.

        Vodiace koľajnice pre vedenie dverí vstavanej skrine majú rovnaké možnosti farebnej úpravy ako madlá či predeľovacie profily. Hlavne spodná vodiaca koľajnica býva vyhotovená v rôznych profiloch a v závislosti na požiadavke zákazníka sa dá vždy vhodne vybrať pre daný typ posuvného systému. Je možné vŕtať koľajnicu do zeme? to je častá otázka od mojich zákazníkov. Odpoveď je jednoduchá možné to samozrejme je , ale nie je to nevyhnutné. Vodiace koľajnice sú prispôsobené pre upevnenie na montážne lepidlo. Montážne lepidlá sú pevné a zaručujú dobrú kvalitu spoja medzi koľajnicou a podkladom.

       Ak sa teda rozhodnete pre výber vstavanej skrine určite neurobíte chybu. Máte na trhu veľké množstvo produktov s ktorých si vyberiete. Čo ak si neviete vybrať nato sme tu my na našej predajni Vám poradíme a vyberieme pre Vás vhodné riešenie , ktoré Vás nesklame. Poradíme Vám a vyrobíme pre Vás nábytok  s ktorým budete spokojný.
      
       Ja len na záver pripomeniem svoje motto " Dobrá práca sa chváli sama . Ako ? Úsmevom spokojného zákazníka."

       Dobrá rada je u mňa zadarmo ak teda máte nejaké otázky pýtajte sa , ja Vám odpoviem.