Nábytkové kovanie
  • Váš košík je prázdny

O nás

NAKOS 

  Dobrý deň.

Dovoľujeme si toto oslovenie pretože v dnešnej uponáhľanej dobe je to potrebné.
Myšlienka pre založenie spoločnosti NAKOS bola inšpirovaná 18 ročnými skúsenosťami z výroby nábytku a množstvom problémov, ktorých vyriešenie trvalo dlho a bolo náročné na čas a logistiku. V dnešnej dobe je veľa e-shopov a obchodov ponúkajúcich tovar od značiek BLUM, GTV, SALU, HAFELE, HETTICH, ATM a takto by sa dalo pokračovať ešte pomerne dlho. Nevýhodou je že ste pri ich výbere sami bez osobnej skúsenosti a potrebných znalostí nie je možné sa v problematike zorientovať. Pri množstve starostí s montážou a výrobou nábytku je hľadanie riešenia a zabezpečenie kovania pre riešenie veľmi náročné a zabezpečiť ho v potrebnom čase a na danom mieste je dosť náročné. Niekedy sa čas strávený vytipovaním a logistikou stáva dlhším ako čas strávený výrobou.

Chceme Vám preto ponúknuť spoluprácu pri riešení problémov pri hľadaní riešení a zo samotnou logistikou dodávky nábytkového kovania, aby ste sa mohli venovať svojej práci a realizácii svojich projektov a nemuseli ste tráviť čas pri návštevách obchodov a hľadaní riešenia problému , ktorý je vyriešený u nás.

Ponúkame 18 ročné skúsenosti s výrobou nábytku , logistikou , konštrukciou  a predajom nábytkového kovania.

Všetky naše vedomosti a skúsenosti o nábytku máme pre Vás pripravené aj s našou ochotou a osobným prístupom, nielen v E-SHOPE , ale aj v  kamennom obchode na Kollárovej ulici v Martine.


Vyskúšajte spoluprácu s NAKOSom  a spolu vyriešime množstvo Vašich problémov.


Sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme.

NAKOS   partner pre Váš nábytok

     " Nábytok nie je len dekorácia priestoru , nábytok je základný doplnok každodenného života  "

 
Zodpovedný prístup
Dlhoročné skúsenosti
Vysoký zmysel pre kvalitu
Nábytkové kovanie