Nábytkové kovanie
  • Váš košík je prázdny

PONUKA PRODUKTOV

ALU systémy pre vstavané skrine

     SALU má prepracovaný a kvalitný systém kovania. Je možné ho kombinovať v rôznych variáciách čo umožňuje dosiahnuť v konečnom dôsledku vždy iný design a zaručí Vám jedinečnosť Vášho nábytku. Veľké množstvo profilov v rôznych tvaroch a odtieňoch vzhovie každému náročnému zákazníkovy.

HAFELE nábytkové kovanie


HAFELE je výrobca kovania zo širokým zameraním. Dokáže Vám ponúknuť množstvo alternatív od nábytkového kovania až po stavebné kovanie. Rôzne zámky, kľučky na dvere, závesy od nábytkových po dverové. Vybavenie kuchyne počínajúc základným kovaním a končiac drôteným programom vo vysokej kvalite. 

HETTICH nábytkové kovanie

HETTICH je zárukou kvality a designu vo všetkých smeroch výroby nábytku. Ponúka Vám možnosti, ktoré sú budúcnosťou tvorby nábytku. Kovanie Hettich je možné si svojpomocne navrhnúť v online plánovačoch čo zaručuje, že aj Vy môžete byť  architektom vlastných nápadov. 

Nábytkové kovanie NAKOS ponúka široký sortiment produktov rôznych značiek.

Doplnkové kovanie

Nábytok tvoria  nielen dosky, závesy, výsuvy, ale aj množstvo drobností, ktoré vo vhodnej kombinácii dokážu dať nábytku tú správnu pevnosť a správny design. Doplnkový materiál,  nie sú len skrutky, ale aj  vetracie mriežky, kolieska pre posuv nábytku, uholníky na spojovanie bez nutnosti presného vŕtania ktoré vyžaduje kolíkový spoj atď.

GTV nábytkové kovanie 

     

Nábytok si vyžaduje aj sofistikované prvky a mnoho mechanických častí bez, ktorých by bol  výsledný nábytkový prvok  nekvalitný. Nábytkové kovanie Vývojári v GTV používajú pri vývoji svojich produktov veľa produktových skúšok čo zaručuje že ich životnosť je garantovaná.

BLUM nábytkové kovanie

 Nábytkové kovanie BLUM patrí už dlhé roky k tomu najlepšiemu čo tento segment ponúka. V mnohých oblastiach je táto značka lídrom vo vývoji a v inováciách nábytkového kovania a ponúka technologické riešenia, ktoré sú v súčasnosti TOP na trhu s nábytkovým kovaním.

Nábytkové kovanie